چرا بیماران در کلینیک های قلب به سر می برند

دلایل زیادی وجود دارد که چرا بیماران در نهایت به کلینیک قلب مراجعه می کنند. آنها ممکن است نوعی بحران سلامتی را تجربه کرده باشند که شامل ایست قلبی ، فشار خون بالا ، گرفتگی عروق ، درد یا عملکرد نادرست است. سیستم قلبی عروقی یک سیستم پیچیده است که بهتر است توسط متخصص مانند متخصص قلب مجوز بررسی شود. آزمایشاتی که ممکن است به بیماران داده شود تا مشکلات را برطرف کرده و به تشخیص قطعی برسند شامل تست های استرس قلبی ، آزمایش خون ، الکتروکاردیوگرام و موارد دیگر است. این امکانات پزشکی برای کمک به بیماران برای بازگشت به عملکرد طبیعی و بازگرداندن بدنشان به مسیر طبیعی برای زندگی عادی بسیار مفید است. اما چگونه این بیماران به آنجا رسیدند؟

انتخاب سبک زندگی

انتخاب شیوه زندگی که افراد انجام می دهند اغلب آن چیزی است که آنها دکتر متخصص قلب در مشهد را از درب ورودی کلینیک قلب هدایت می کند. آنها ممکن است با ماشین یا آمبولانس برسند ، اما بسیاری از اقدامات خود باعث ملاقات یا ماندن در بیمارستان شده است. یکی از انتخاب های اشتباه آنها این بود که چه می خوردند. خوردن غذاهای فراوری شده و پر از چربی راهی عالی برای جمع شدن وزن و انسداد عروق است که هر دو باعث فشار بر سیستم قلبی عروقی می شوند. کشیدن سیگار یک ممنوعیت دیگر است مگر اینکه فردی بخواهد در نهایت دچار سکته مغزی یا ایست قلبی شود. زندگی پر از استرس بدون زرادخانه ای از تاکتیک های مقابله یکی دیگر از سکته های قلبی است که انتظار می رود رخ دهد.

وراثت اتفاق می افتد

DNA یک فرد همچنین می تواند دلیلی باشد که او در کلینیک قلب حضور پیدا می کند. فشار خون بالا یا مشکلات عروق کرونر ممکن است از اعضای خانواده که دارای گروه ژنی مشترک هستند به ارث برده شود. مشکلات مادرزادی نیز رخ می دهد. برخی از نوزادان با سوفل یا بی نظمی ضربان قلب متولد می شوند که نیاز به کمک پزشکان مانند متخصص قلب دارد.

زندگی غفلت آمیز

ممکن است فردی به دلیل نادیده گرفتن برخی از کارهای مهم در کلینیک قلب به سرانجام برسد. به عنوان مثال ، اگر فردی برای معاینه و تمیز کردن منظم به دندانپزشکی مراجعه نکرده باشد ، باعث می شود پلاک و پوسیدگی به خوبی تثبیت شود. مشکلات دندانپزشکی می تواند منجر به مشکلات کرونری همراه با دندان های بیمار شود. اگر فردی طبق دستور پزشک خانواده یا متخصص قلب از داروها استفاده نکند ، ممکن است در بیمارستان به وضعیت جدی برسد. عدم رعایت دستورات پزشک از دیگر اقدامات غفلت است که می تواند عواقب جدی از جمله مرگ را به دنبال داشته باشد.